top of page

İPTAL ve DEĞİŞİM KOŞULLARI

www.nlumier.com sitesinden satın aldığım ürünü nasıl değiştirebilirim? 

1. Hazır ürün gruplarında piercing, küpe ve earcuff kategorisi haricinde ürünün size ulaşmasından itibaren 7 gün içerisinde değişim yapabilirsiniz. 


2.  Değiştirmek istediğiniz ürün kullanılmamış ve herhangi bir deformasyonun olmaması halinde değişim yapılabilir.  

3. Tüm değişim ve iade koşullarında üründe firma tarafından herhangi bir hata olmaması durumunda gidiş-geliş kargo gönderim ücreti müşteriye aittir.

4. Üründe üretici kaynaklı bir sorun olmadığı sürece hijyen sebebiyle iade yapılamamaktadır

5. 925 Gümüş ürünlerimizde, olası bir kararma veya kopma durumunda sipariş tarihinizden sonraki 6 ay içerisinde gidiş-geliş kargo ücretleri müşterimiz tarafından karşılanmak suretiyle yeniden tamir veya kaplama işlemi yapılmaktadır.

6. Değiştirmek istediğiniz ürün eğer kişiye özel hazırlanmışsa, üretici hatası olmadığı sürece değişim ve iade kabul edilmemektedir.

7. Değişime gönderdiğiniz ürün kargo tarafından elimize geçmeden yenisi tekrar gönderilememektedir.

8. Kargo tarafından bize teslim edildikten sonra yenisi hazırlanıp 5-7 iş günü (ürüne göre değişiklik göstermektedir) içerisinde sizlere geri kargolanacaktır. 

9. İade ve Değişim Taleplerinizi bize info@nlumier.com mail adresimiz yoluyla belirtmeniz gerekmektedir.

10. ÖNEMLİ: İADE TALEPLERİNİZİ BİZ ONAYLAYIP KOD VERMEDİĞİMİZ SÜRECE, İADENİZ GERÇEKLEŞMEYECEKTİR. KOD İLE GELMEYEN KARGOLAR KABUL EDİLMEYECEKTİR. KEYFİ İADELERDE KARGO ÜCRETİ GİDİŞ GELİŞ OLARAK MÜŞTERİYE YANSITILACAKTIR. 

bottom of page